سخنی با نیکوکاران محترم

  • پنج شنبه, 12 مرداد 1396

نیکوکاران گرانمایه :
سلام
به راستی و درستی و به دور از هر گونه تعارف و اغراق هیچ جمله و یا تقدیرنامه همایش‌٫ هدیه و...‌ نمیتواند پاسخ گوی مهربانی ها و انساندوستی عمیق و بی آلایشتان باشد. چرا که شما معامله ای بسا پر سود با خدای خویش نموده اید.
خوشا به سعادتتان .

♦️موسسه خیریه مهرکوثرزهرا (س) تلاش میکند با حساسیت در شناسایی نیازمندان واقعی و شفاف سازی لایق این صمیمیت و کمک های خدایتان باشد. چه سعادتی از این بزرگ تر و زیباتر که شما عزیزان دستان پر مهر پروردگار بر روی زمین هستید تا دستگیر همنوعان خود باشید. خدا را سپاس می گوییم که سعادتی بزرگ هم نصیبمان کرد تا واسطه بین دوستان خداوند و نیازمندانی باشیم که گاهاً بدون کمک های سبزتان در سختی به سر خواهند برد و فراموش نکنیم اکه این موسسه همیشه خود را نیازمند تجربیات ارزنده و رهنمودهای سازنده شما میداند. این موسسه با نفس حق شما عزیزان و به عنوان خدمتگزار نیازمندان تحت پوشش دل های زیادی را شاد کرد و شکر خدا مشکلات متعددی از افراد تحت پوشش را مرتفع نموده اما هنوز راه درازی در پیش است. ان شاءالله چون همیشه در کنار موسسه و یار و یاور ما باشید. ما منتظر نظرات، انتقادات پیشنهادات، طرح ها و برنامه خوب و سازنده شما عزیزان هستیم ...


شماره تماس :۰۹۱۱۳۸۷۳۷۷۱
۰۱۳۳۴۶۲۶۱۷۰

شماره حساب
0220835704000
شماره کارت
6037-9918-9966-0561
شماره شبا
IR 8001 7000 0000 2208 3570 4000
در باره موسسه خیریه مهر کوثر زهرا (س)

این موسسه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و خانواده های محروم اعم از سالمندان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست و فرزندان آنان و ارائه خدمات حمایتی اعم از پرداخت مستمری و تهیه خوراک و پوشاک و ارائه خدمات رفاهی و تحصیلی و همچنین فراهم آوردن زمینه کارآفرینی و اشتغال مدد جویان تاسیس گردیده است.

ورود اعضاء