Warning: Creating default object from empty value in /home/kosareza/domains/kosarezahra.ir/public_html/plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kosareza/domains/kosarezahra.ir/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 460 فراخوان یاری 20
Warning: A non-numeric value encountered in /home/kosareza/domains/kosarezahra.ir/public_html/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548 Warning: A non-numeric value encountered in /home/kosareza/domains/kosarezahra.ir/public_html/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548 Warning: A non-numeric value encountered in /home/kosareza/domains/kosarezahra.ir/public_html/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

فراخوان یاری 20

  • جمعه, 26 ارديبهشت 1399

445738985 199388

 

نیکوکاران گرانمایه با  عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

مردی ۵۲ ساله و متاهل . دارای دو فرزند.  . سالهاست مبتلا به بیماری هپاتیت نوع c  و مشگل اعصاب می باشد . سه سال قبل تصادف سختی کرده که بر اثر آن یک پای خود را از دست داد و یک دستش نیز به دلیل قطع عصب از کار افتاد  که همین شرایط به اندازه کافی برای او و خانواده اش بغرنج بود .اما  مدتی ست این شخص  سکته کرده و یک پا و یک دست سالم او نیز  لمس شده که به دلیل عدم توانایی در حرکت دچار زخم بستر  بسیار شدیدی شده   و  هر آن ممکن است وارد خون او گردد .این خانواده  در یک اتاق ۱۸ متری و با کمترین امکانات زندگی می کنند . وضعیت مالی بسیار بد و هیچ گونه در آمد خاصی ندارند . همسرش گاها در خانه های مردم کار می کرد که هم اکنون با وضعیت پیش آمده دیگر نمی تواند خانه را ترک کند .
لذا از شما خیرین همیشه همراه تقاضا می شود همچون همیشه در کنار ما باشید و به هر نحو که تمایل و امکان دارید( به صورت نقدی و یا غیر نقدی) در یاری رساندن به این خانواده و به ویژه شخص بیمار   یاریمان کنید .از جمله نیازمندی های این بیمار احتیاج فوری و فراوان به پوشینه وزیر انداز های بهداشتی میباشد و این به غیر از داروهای آنتی بیوتیک و دیگر ملزومات  است .شاید در این شب های عزیز و بزرگ و پر برکت  هیج نذری به اندازه دستگیری و یاری رساندن به خانواده هایی  با این حجم از مشکلات و گرفتاری ها پسندیده و به جا نباشد و بی تردید  نتیجه آن دعاهاییست  که چون از قلبهایی زخمی و شکسته بر می آید بی تردید بر درخت اجابت جوانه خواهند زد .  
بزرگواران ! نذوراتتان مقبول درگاه احدیت .  
 لطفا درصورت کمک در این خصوص اطلاع رسانی فرمائید.

 IMG 20200515 223525 461

شماره حساب
0220835704000
شماره کارت
6037-9918-9966-0561
شماره شبا
IR 8001 7000 0000 2208 3570 4000
در باره موسسه خیریه مهر کوثر زهرا (س)

این موسسه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و خانواده های محروم اعم از سالمندان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست و فرزندان آنان و ارائه خدمات حمایتی اعم از پرداخت مستمری و تهیه خوراک و پوشاک و ارائه خدمات رفاهی و تحصیلی و همچنین فراهم آوردن زمینه کارآفرینی و اشتغال مدد جویان تاسیس گردیده است.

ورود اعضاء